<img height="1" width="1" alt="" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1539052896312399&amp;ev=PixelInitialized" />

Інтернет-інновації у бізнесі

Переважна більшість людей вперше зустрінуться з вашим брендом саме в Інтернеті: зайдуть на веб-сайт, або знайдуть через соціальні мережі, а може і просто через Google. Реалії  21 століття — все починається з онлайну. Ось чому дуже важливо мати професійно розроблену стратегію присутності в Інтернет-просторі, яка включає найефективніші онлайн-технології для вашого бізнесу. До того ж важливо, ще й ефективно керувати нею.

Як Ми Це Робимо

Наша основна стратегія полягає в тому, щоб ПРИВЕРНУТИ УВАГУ якомога більшої кількості унікальних відвідувачів на ваш веб-ресурс, ЗАЦІКАВИТИ їх, та як результат ЗРОБИТИ цих відвідувачів вашими клієнтами. Завдяки плану, який складається з формування цікавого контенту веб-ресурсу та інноваційних інтернет-рішень, ми допоможемо вам ЗБЕРЕГТИ лояльних відвідувачів і ЗАЛУЧИТИ нових клієнтів.

Послуги:

  • Розроблення Сайту: інтуїтивно зрозумілий дизайн, адаптивність під мобільні пристрої, базова внутрішня оптимізація для пошукових систем.
  • Просування Сайту: ми допоможемо вивести ваш сайт в ТОП-10. Крім того, наші фахівці зроблять все можливе не тільки для збільшення кількості відвідувачів, але й для збільшення рівня продажів, що є головним завданням при просуванні сайтів в пошукових системах.
  • SMM (Social Media Management): успішна стратегія із SMM складається з креативної стратегії, сильного контенту та постійного управління (24/7). Double Touch забезпечує ці всі три напрямки.
  • Аналітика: створення нового веб-сайту компанії це перший і важливий крок. Другий крок — це щомісячна аналітика ефективності роботи веб-сайту. Double Touch пропонує пакет щомісячних звітів щодо роботи сайту вашої компанії, за допомогою яких ви оціните рентабельність інвестицій у цей конкретний напрямок та визначите ступінь ефективності застосованих інтернет-маркетингових інструментів.
  • E-mail маркетинг: Вам потрібен новий дизайн електронного бюлетеня? Або ви шукаєте того, хто б міг допомогти впровадити та керувати цим напрямом? Компанія «Double Touch» готова взятися за цю справу.

Double Touch співпрацює з бізнес-сектором, некомерційними організаціями та
органами державної влади, допомагаючи їм розкрутити свій бренд в Інтернет-просторі.

Готові посилити позицію вашої компанії в Інтернет-просторі?

Розкажіть нам про вашу компанію - і ми зв'яжемося з вами.

Ім’я *
Призвіще
Контактний телефон *
E-mail
Повідомлення:
Введіть символи, зображені на картинці: *

  © 2019 | Double Touch