<img height="1" width="1" alt="" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1539052896312399&amp;ev=PixelInitialized" />

Дійте на випередження. Контролюйте результат.

Під час кризи виникає найбільша потреба у професійній PR-команді «тут і зараз». Команда досвідчених фахівців Double Touch ставить для себе завдання допомогти вам зорієнтуватися у кризовій ситуації, що виникла, та надати максимальну допомогу в ефективному її подоланні.

Як Ми Це Робимо

Ми працюємо разом з вами для того, щоб подолати кризу, визначити цілі антикризового управління та розробити стратегію управління цим процесом. Наша команда кризового реагування (ККР) буде активно взаємодіяти з ТОП-менеджментом та адвокатами вашої компанії. Розуміючи, що кризові комунікації багатогранні, ми допоможемо вам зорієнтуватися в «підводних течіях» цього складного процесу.

Підготовка: прогнозування кризи та вашої реакції на неї. Double Touch допомагає розробити антикризовий план та визначити першочергові кроки під час кризи. А також розробити інструменти та ресурси для її запобігання (або подолання). 

Супровід: під час реалізації антикризового плану Double Touch працює з вами у цілодобовому режимі (24/7). Ми гарантуємо поточне консультування та внесення коригувань у антикризовий план (за необхідності).

Оцінка: Double Touch здійснює моніторинг засобів масової інформації у режимі реального часу, і за необхідності інтегрує ключові результати до плану кризових комунікацій.

Послуги:

  • стратегічне консультування
  • планування комунікацій в умовах кризи
  • меседж девелопмент
  • медіа-тренінги
  • стратегія відносин зі ЗМІ
  • медіа-моніторинг
  • антикризовий SMM (social media marketing)

Маючи багаторічний досвід управління кризовими комунікаціями, ми виробили методи та знайшли способи антикризового управління, які успішно використовуємо у своїй практиці.

У вашої компанії вже криза, або вона тільки насувається?

Ім’я *
Призвіще
Контактний телефон *
E-mail
Повідомлення:
Введіть символи, зображені на картинці: *

  © 2018 | Double Touch