<img height="1" width="1" alt="" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1539052896312399&amp;ev=PixelInitialized" />

Управління рекламними кампаніями

Раніше ніколи не було стільки різних ЗМІ та так багато інформаційного галасу. Від реклами в друкованій пресі та на телебаченні до мобільної реклами та у соціальних медіа. Така ситуація вимагає абсолютно нової стратегії для того, щоб достукатися до свого споживача, який «міцно засів у своєму особистому всесвіті, переповненому інформаційним галасом».

Як Ми Це Робимо

Оцінування: Розроблення правильної рекламної стратегії починається з глибокого розуміння та знання законів ринку. На цьому етапі, ми ставимо ключові запитання, на які шукаємо відповіді: "Що говорить про вас ваша цільова аудиторія?" та "Що ваші конкуренти роблять правильно, а що - ні?".

Створення: Індивідуальні особливості вашої компанії та правильний заклик до дій — важливі фактори, які Double Touch враховує при створенні реклами, яка буде мотивувати вашу аудиторію до дії.

Медіа-мікс: План, який є переліком правильних каналів комунікації, завдяки яким відбувається зустріч вашого бренду та вашої  цільової аудиторії у найбільш вдалий час. Кожна рекламна кампанія включає дослідження «портрета» цільової аудиторії, в т.ч. ключових демографічних та психологічних даних.

Управління: Double Touch управляє всіма аспектами рекламних кампаній — від забезпечення ефективного та своєчасного розміщення реклами до оцінки ефективності рекламної кампанії, забезпечуючи своїм клієнтам репутацію та  вплив на ринку.

Послуги:

  • розроблення стратегії рекламної кампанії
  • медіапланування та медіабаїнг
  • графічний дизайн
  • соціологічні вимірювання

Комплексний підхід Double Touch спрямований на те, щоб допомогти вашому бренду виділитися з інформаційного галасу та досягти успіху на ринку.

Готові виділитися з інформаційного галасу?

Розкажіть нам про ваші цілі - і ми зв'яжемося з вами.

Ім’я *
Призвіще
Контактний телефон *
E-mail
Повідомлення:
Введіть символи, зображені на картинці: *

  © 2019 | Double Touch