<img height="1" width="1" alt="" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1539052896312399&amp;ev=PixelInitialized" />

Повне Маркетингове Обслуговування.

Ми розуміємо, що кожен бізнес має свої специфічні цілі та завдання. Також, для успішного розвитку бізнесу важливо, щоб кожна його дія була правильно сприйнята та схвалена клієнтами. Саме тому, Double Touch використовує у своїй практиці спеціальні маркетингові рішення, засновані на 11 послугах.

Не можна виграти жоден футбольний матч, якщо робити акцент тільки на одну лінію (наприклад, захисту). Тільки охоплення усіх ліній гарантує перемогу. Такий підхід притаманний  успішним бізнес-комунікаціям. Охоплення цільової аудиторії часто вимагає декількох стратегій — всі вони мають бути узгоджені та доповнювати один одного. Це зовсім не означає, що вам треба обслуговуватися у декількох агентствах. Все, що вам потрібно — це ОДНЕ АГЕНТСТВО з досвідом роботи в кожному напрямку.

Як Ми Це Робимо

Ініціювання: Double Touch починає роботу з формування команди для роботи з вами.

Дослідження: Проведення аудиту комунікацій та медіа-аудиту, аналіз веб-присутності компанії, конкурентний аналіз ринку — все це необхідно для кращого зрозуміння позиції,  на якій наразі знаходиться ваш бізнес.

Інновації: Double Touch розробляє дорожню карту до успіху: починаючи з II (Innovation Incubation) до розробки нових ідей, аналізу можливостей та викликів, визначення цільової аудиторії та розроблення ключових меседжів.

Активація: Double Touch допоможе вам визначити ефективне поєднання комплексних комунікацій та допоможе успішно реалізувати вашу індивідуальну стратегію.

Оцінювання: ми постійно проводимо оцінку наших маркетингових кампаній.

Послуги:

Від всебічного розвитку бренду (включаючи неймінг, візуальну ідентифікацію та ключові меседжі) до медіа-стратегії.

Double Touch — експерт у розробленні та реалізації ефективних стратегій комплексних комунікацій та обслуговуванні маркетингових кампаній «під ключ».

Хочете залучити клієнтів?

Ви прийшли в правильне місце.

Розкажіть нам про ваші цілі - і ми зв'яжемося з вами.

Ім’я *
Призвіще
Контактний телефон *
E-mail
Повідомлення:
Введіть символи, зображені на картинці: *

  © 2019 | Double Touch