<img height="1" width="1" alt="" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1539052896312399&amp;ev=PixelInitialized" />

PR-агентство «Double Touch»

Компанія «Double Touch» («Дабал Тачь») — це піар-агентство, що динамічно розвивається на теренах Європи та інтегрує найкращі європейські традиції та світові практики для успішного просування брендів своїх клієнтів.

Чому потрібно співпрацювати з нами?

Сучасний ринок диктує умови за яких успішна стратегія просування бренду повинна включати в себе раціональне поєднання класичних та нових (digital) інструментів.

Наприклад, в спорті неможливо виграти жоден футбольний матч, якщо акцентувати уваги тільки на одній лінії (наприклад, захисту). Перемога вимагає охоплення усіх ліній. Такий підхід притаманний і для успішних pr-комунікацій. Охоплення цільової аудиторії часто потребує декількох стратегій і тактик — всі вони мають бути узгоджені та доповнювати одна одну. Це зовсім не означає, що вам необхідно обслуговуватись в декількох агентствах.

Все, що ВАМ ПОТРІБНО — це АГЕНТСТВО «DOUBLE TOUCH» з досвідом роботи в різних напрямках.

Місія:

Допомагати компаніям створювати та розвивати успішні бренди. Своїм прикладом популяризувати культуру професійного та екологічного використання комунікацій для розвитку бізнесу.

Наші принципи:

Ми працюємо з партнерами.

Ви – наш партнер, а не клієнт. Ми з вами в одному човні.

Ваш бренд особливий.

У кожного бренду своя легенда. Ми обіцяємо розповісти її найяскравішим і незабутнім чином.

Запропонуйте цільовій аудиторії те, що вона хоче - і успіх до вас прийде.

Ми усвідомлюємо, що саме цільова аудиторія визначає успіх чи поразку бренду.

Ми цінуємо репутацію.

Спочатку ви працюєте на репутацію, а потім вона працює га вас.

Немає нічого неможливого.

Ми пропонуємо нестандартні рішення задля досягнення успіху.

  © 2019 | Double Touch